1.    
  2.     Як вибрати кращий центр боулінгу в місті

Як вибрати кращий центр боулінгу в місті

27.04.2017

Незважаючи на те, що різні смаки і уподобання великій компанії друзів нерідко заважають вибрати місце, куди піти відпочити, боулінг люблять грати все однозначно. Це універсальне розвага дає можливість повеселитися і тим, хто вважає себе профі в збиванні кеглів, і тим, хто підходить до доріжках вперше. Прості правила, ніякого навчання, можливість отримувати задоволення вже з першого в житті кидка – ось, що таке боулінг.

Якщо у вас в місті працюють кілька спеціалізованих клубів, які, як правило, розташовуються в розважальних центрах, необхідно заздалегідь вирішити, куди ви підете.

Перша і найбільш важлива вимога – наявність вільних доріжок. Справа в тому, що боулінг досить популярний у всіх віків, тому вдень тут можуть грати дорослі з дітьми, а ввечері і тим більше у вихідні – численні компанії. Бажано бронювати доріжку або доріжки заздалегідь, якщо ви вважаєте, що ваша зустріч в боулінгу намічена на ігровий годину-пік. Альтернативне рішення – відвідувати найбільші центри з 10 і більше доріжками. Один з найбільших боулінг-центрів Москви з двома поверхами і 16 доріжками знаходиться в «Галактиці».

Другий фактор – це цінова політика закладу. Як правило, ціни на боулінг плаваючі і залежать від часу оренди, дня тижня, терміну оренди. Якщо ви хочете пограти без особливої метушні, практикуючи навички, бажано орендувати доріжку в ранковий час і у будні дні. У цей час вартість оренди буде мінімальною. Враховуючи, що на одній доріжці можуть грати до 4-6 чоловік, то і в годину-пік вартість гри «на людину» можна залишитися демократичною.

Додатково прийміть до уваги, яке обладнання представлено у боулінгу, як стежать за доріжками, яку взуття видають для гри, чи вистачає на всіх гравців потрібних куль – загалом, подумайте, де ви знайдете кращий сервіс. Нарешті, якщо ви зацікавлені не тільки в боулінгу, але хочете в ході гри скористатися послугами бару або кухні, заздалегідь уточніть, чи можна це зробити в цікавить вас центрі. Якщо після боулінгу ви плануєте вирушити веселитися, можна вибрати той боулінг, який знаходиться в одному приміщенні з караоке, танцювальним клубом, рестораном.

Багато центри з боулінгом регулярно проводять любительські чемпіонати, конкурси, акції. Якщо ви відчуваєте, що можете помірятися силами з іншими гравцями або просто бажаєте поринути спортивного азарту – слідкуйте за розкладом і збивайте кеглі в одиночних або командних змаганнях.

Написати коментар