1.    
  2.     Що таке боулінг

Що таке боулінг

01.05.2017

Що таке боулінг Боулинг – від англійського «bowling» – гра в кулі, головне завдання в якої збити найбільшу кількість бутылкообразных фігурок – кеглів (Kegeln), виставлених на протилежному кінці доріжки. Для нього необхідні доріжка, 9 або 10 кеглів і кулі, якими в них кидати. При збиванні всіх кеглів учасник отримує максимальну кількість очок.

Як і у будь-якої гри, у боулінгу є свої особливості, секрети – як правильно стояти, як тримати кулю, з якою силою його посилати, під яким кутом і багато іншого. Освоївши ці тонкощі, будь-яка людина може досягти майстерності, а можливо, і відкрити щось нове, створити свою техніку ведення гри, наприклад, так як єдиних правил цього не існує. Але знати тонкощі мало. Звичайно ж, необхідна практика, шліфування та покращення вмінь і навичок ведення гри. На цьому сходяться всі фахівці з боулінгу.

У порівнянні з іншими іграми перевага боулінгу в тому, що «кидати кулі» подобається і дорослим, і дітям. Тому саме він нерідко виявляється поширеним видом сімейного відпочинку в багатьох країнах. Він створює гарний настрій, розслабляє і знімає втому, дарує нових друзів і цікаве спілкування, робить відпочинок не тільки приємним, але і корисним.

Для кого-то боулінг став не просто грою на дозвіллі, а професійним видом спорту, який дозволяє позмагатися в силі, витримки, спритності, кмітливості. Тут себе може проявити як кожен окремо, так і в командній грі. Сьогодні Міжнародна федерація боулінгу об’єднує 125 національних федерацій, серед яких Асоціація гри в боулінг у системі 10 кеглів включає 97 країн і Асоціація по системі 9 кегл – 27 країн.

Написати коментар