1.    
  2.     Поради починаючим гравцям в боулінг

Поради починаючим гравцям в боулінг

Зверніть увагу, що, вибираючи кулю, кладіть обидві долоні на нього таким чином, щоб вони розташовувалися паралельно сторонам підставки. Куля підтримується обома руками на рівні пояса, і вся його тягар припадає на ліву долоню. Це робиться для того, щоб куля можна було швидко взяти в праву руку.

Поради починаючим гравцям в боулінгПравильний спосіб взяття кулі з підставки вага рівномірно розподілений на обидві руки і пальці не будуть травмовані в результаті потрапляння в отвори, призначені для них.

Куля піднімають обома руками до рівня талії до того як його вага доведеться майже цілком на праву долоню.

Коли шар лежить на долоні лівої руки, права кисть готова для того, щоб взяти його.

Практично куля знаходиться в положенні для посилу після того, як був зроблений його хват.

З фотографій, що демонструють, як не слід брати куля, випливає, що, якщо ви проявите необережність при взятті кулі, ваші пальці можуть защемить або навіть покалічити кулі, які скочуються на підставку. Крім того, якщо ви візьмете куля двома пальцями за отвори, просвердлені в ньому, то можете вивихнути кисть або руку.

Неправильний спосіб взяття кулі Ви можете сильно пошкодити ваші пальці якщо на підставку скотиться ще один шар і зіштовхне той, що знаходиться поруч з долонею.

Це також неправильний спосіб взяття кулі Ви можете пошкодити пальці або долоню.

Загальні положення
Бажаючи стати хорошим гравцем в боулінг, необхідно в першу чергу опанувати його основами, а потім вже думати про те, як набирати очки, як грати на різних доріжках, як шліфувати техніку посилу кулі-гака або як правильно прицілюватися. Починайте з самого початку і переходьте від оволодіння одного елемента гри до іншого. Спершу постарайтеся оволодіти правильною роботою ніг. Випробуйте всі три системи – трьох-, чотирьох – і п’яти-кроковий разбеги, – перш ніж зупинитися на якомусь одному. Коли цей елемент стане для вас абсолютно природним, переходите до оволодіння другим.

Слідкуйте за своєю грою
Під час оволодіння секретами боулінгу вас на перших порах будуть переслідувати помилки. Цілком імовірно, що ви не будете віддавати собі звіту в тому, що робите їх, тому попросіть кого-небудь, хто последил б за вами з боку оцінив би в цілому вашу техніку, щоб ви були впевнені, що виконуєте всі технічні елементи правильно. Нехай ця людина простежить, як ви виробляєте відведення м’яча від грудей; наскільки природні, розмірені і легкі ваші кроки; чи правильно ви робите розмах; ковзаєте ви так, як слід; розгорнуті при цьому ваші плечі щодо кеглів; посилаєте ви кулю за лінію кидка; не відводите ви праву руку при замаху в бік від тулуба і вірно ви виконуєте завершальне рух.

Ваша власна куля
Придбання кулі – важливий етап у процесі пізнання гри в боулінг, так як правильно підібраний куля додасть вам впевненості і поліпшить вашу техніку. Якщо ви користуєтеся кулями спорт-центру, це означає, що один і той же куля не буде потрапляти до вас часто, а постійна їх зміна вельми негативно позначається на грі. Не думайте, що ви зміцнюєте свої пальці, користуючись кулею з двома отворами під пальці. Практично всі зірки екстра-класу застосовують кулі, мають три отвори під пальці. Це допомагає зменшити навантаження на пальці і кисті, так і підвищити ефективність управління кулею.

Написати коментар