1.    
  2.     Чому гра в боулінг так популярна?

Чому гра в боулінг так популярна?

27.07.2017

У хороших боулінг-центрах Києва часто буває так, що вільну доріжку доводиться чекати, особливо якщо ви прийшли пограти ввечері п’ятниці або у вихідний день

І це не дивно: кулі на паркетних доріжках кидають всі – і дорослі, і підлітки, і діти, навіть люди похилого віку. Хтось робить це з професійною зосередженістю, а хтось для підняття настрою і в галасливій компанії.

Чим же пояснити популярність боулінгу?

Незважаючи на те, що цей вид розваги прийшов до нас в країну порівняно недавно, він встиг сподобатися більшості гравців, які з азартом збивали кеглі хоч раз.

По-перше, позначається простота і універсальність боулінгу – гра на аматорському рівні не вимагає тренувань, навичок і досвіду. Зробивши всього два-три пробних кидка і підібравши собі кулю по вазі, гравець отримає повне уявлення про механіку гри.

По-друге
, правила гри досить прості. В той же час вони мають на увазі не тільки банальний математичний підрахунок очок за десять підходів, але припускають різні бонуси за умови збивання всіх кеглів за один або два кидки – це робить гру ще більш непередбачуваною і захоплюючою. Таким чином, деколи до останнього підходу до доріжці не вдається точно сказати, хто в підсумку переможе і набере найбільше очок.

По-третє, боулінг – це хороша розминка для м’язів і суглобів. Навіть якщо гра здається вам легкої, варто залишати кулі протягом півгодини, і ви помітите приємну втому в попереку, руках і ногах. При постійних відвідування боулінг-центрів можна розраховувати на те, що гра не тільки розвине координацію і влучність, але і благотворно позначиться на фізичному здоров’ї.

По-четверте, на відміну від будь-якої іншої спортивної гри, боулінг не виключає перерв на їжу і напої. Граючи в команді і чекаючи своєї черги, ви завжди можете посидіти за столиком і випити коктейль. Як правило, в будь-якому великому боулінгу свої послуги вам запропонують і кухня, і бар, а відпочити в перервах між партіями можна буде у зручному кріслі або на дивані.

Тільки збільшують популярність боулінгу різноманітні змагання і конкурси, як для одиночних гравців, так і для команд. Як правило, взяти в них участь можуть усі, хто пройшов реєстрацію або прийшов в боулінг в зазначений час. При цьому рівень майстерності або досвід гри не є обмежувальними факторами – при деякому везінні ви можете зайняти призові місця, навіть якщо взяли куля вперше в житті.

Написати коментар